Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetesen világosbarna...

Természetesen világosbarna hajamat befogja a szőke hajSZINEZO?

Figyelt kérdés

festeni nem szeretném, szinezovel kiprobalnam.

pindurit sotetebb a hajam mint itt a baloldali kepen.


static.licit.hu/img/a/4/6/214508/1272521091_349870197_o.jpg


es ilyet szeretnék:


tv.somogy.hu/ape/uploads/images/20090522/szoke.jpg



bocsi, telorol csak igy tudok linkelni. :s

na, szoval befogja? :D

ugye kikopik a hajmosástól egy ido utan?



2013. szept. 24. 17:02
 1/6 A kérdező kommentje:

helyreigazitottak :D

ilyen most: [link]

2013. szept. 24. 17:08
 2/6 A kérdező kommentje:
es ilyet szeretnek: [link]
2013. szept. 24. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
A hajszínezők a természetes hajon sem világosítanak.
2013. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.A hajszínező ugyanolyan káros, mint a festék, ugyanúgy vegyi anyagokat tartalmaz.

2.Ennyit max egy extrább világosító festék tud világosítani, a színező nem világosít.

3.Kérd ki fodrász véleményét, vagy menj el egy fodrászkellékesbe, ott adnak tanácsokat, mert a hajvilágosítás nem tréfa (én 1-2 árnyalatot világosítottam, és egyszer elrontottam, azóta nem jött még teljesen rendbe a hajam...)

4.A hajszínező (hacsak nem ilyen 1-2 vagy 6-8 mosásos, vagy ilyen szilveszteri party spray, akkor SOSEM fog kikopni a hajból, ha igen, akkor az rossz minőségű. Viszont a szinezőnél kevésbé látványosan a lenövés, általában természetesebb hatású, mert PICIT kopik (de az eredetit csak lenövesztéssel kapod vissza)

5. Befogni valószínűleg vörösesre-sárgásra fogja, ha egyáltalán történik valami.

Ha kímélni akarod a hajad akkor válassz ammóniamentes hajfestéket (az kb ugyanannyira roncsol, mint egy szinező, és egy picit az is kopik),és egy picit sötétebb hajszínt, ugyanis ilyet szerintem ammóniamentessel nem lehet elérni.

2013. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fogja befogni,lehet semmit se veszel eszre ,nekem is pont ilyen szinü a hajam és én festekkel is probalkoztam az se fogaja be ,még vilagosabb se lett.Amitöl egy- ket árnyalatot vilagosodik az a Blonde hajvilagosito.(kékes doboz,dm-be kaaphato,de lehet mas drogériakban is)
2013. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem fogja be, max. ha szőke hajad lenne és barnára vagy feketére festenéd, akkor fogná be. De visszafele nem használ:/
2013. szept. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!