Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldök szedés mennyire...

Szemöldök szedés mennyire fáj? ÉS mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Még most mennék először kozmetikushoz, mert nagyon össze van nőve sajnos... szóval inkább szakértő kezekre bíznám magam az első pár alkalommal, de mennyire fáj? És nem gáz így elmenni?


Mennyit kérnek érte? Én vidéki városba megyek majd, lehet itt olcsóbb, vagy nem? Nem pesti vagyok.


Segítsetek a válasszal légyszi.


Fekete a szemöldököm, mit csináljak majd, hogy ne legyen ronda amikor visszanő?



2013. szept. 25. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is az árak szerintem kb. 400-600 forint között szokott lenni.

Célszerű gyantával kiszedetni a szemöldöködet, mert az szerintem sokkal hatékonyabb és tartósabb. Nem szabad hagyni visszanőni. Amint meglátsz egy kis szálat, fogod és előveszed a szemöldök csipeszt és kitéped magadnak. Nem fájdalmas..

A szemöldök szedetést kozmetikussal meg célszerű kéthetente elvégeztetni, főleg ha dús és fekete a szemöldököd. Egy idő után lassan fog majd nőni és ritkábban kell járnod.

De a lényeg, hogy ha ő kiszedi formára akkor te még szed ki a kis kósza szálakat és akkor nem lesz baj! :)

2013. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj, inkább csikiz szerintem :D 500 Ft-ért szedetem, szintén vidéki városban lakom. Nem gáz elmenni úgy, nyugi :)
2013. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem gáz elmenni az ára sem vészes.

én amúgy otthon szedem ,mert nem vészes, csak alakot csinálok neki:D

előtte mindig bekenek valami krémmel, így még inkább fájdalommentes, tényleg én szinte nem is érzem.

(ezt csak azért írtam mert a későbbiekben hasznos lehet):)

sok sikert:)

2013. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fáj, nem kellemes persze, de pár perc alatt kész van, a gyanta meg finom meleg :) Ha egyszer formára szedi akkor magadnak is kordában tudod tartani ha szeretnéd, de nekem megéri néha elmenni. Én is vidéken lakom, és 400 forintért szedi.
2013. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!