Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ilyen, kiegyensúlyo...

Hogy lehet ilyen, kiegyensúlyozott, egyenes szemöldöke?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ennyire egy szintben ? azt értem,hogy kiszedte,de hogyan ? Kidépkedte azokat a szőrszálakat amik kilógtak a sorból ?Mert az én szemöldököm belső része azaz ezt nem igazán lehet elmondani,hogy hol,2-3 szőrszáll nincsen egy szintben a többivel és fölfelé áll.nem tudom mit csináljak vele.

kép: [link]


14/F



2013. szept. 12. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom neki profi kozmetikus, sminkes csinálta, és hozzá van festve.


Nekem is kozmetikus gyantázza, szépen formára, én csak néha szedek ki pár szálat egy-két hét után. A rakoncátlan szálakat szerintem szemöldökfésűvel helyreigazíthatod, nehogy túlszedd.

2013. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként most nézem hogy fiú vagy :D Akkor gondolom nem szeretnéd gyantázni, szedni festeni, persze elnézést ha igen :D Vagy szedd ki, ha nagyon zavar, de szerintem fiúknál senkinek nem visszataszító. Sok fiút ismerek partyszemöldökkel, van, akinek középen dúsabb, van, akinek ahogy szélre halad kezd szétágazni, nem gáz, jó nekik, hogy nem várják el tőlük a tökéletes, formás szemöldököt. :)
2013. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez szemöldökvonaltól is függ..van, akinek íves, van, akinek egyenesebb, ezen belül pedig kozmetikus tudja alakítani. Egyébként pedig, h fiú vagy, ne szedd formára a szemöldököd:D
2013. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leny melyik nemhez tartozik eredetileg?
2013. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andii1 ***** válasza:
kozmetikus által....
2013. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 21:01

Azt hittem, csak bennem fogalmazódott meg ez a kérdés... xD

2013. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,amugy lány :DD
2013. szept. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!