Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor ELMÚLIK a menstruációm rá 2 napra iszonyú pattanásos lesz az arcom, a hátam?

Figyelt kérdés
nagyon idegesít már, nagy vörös gyulladt pattanások és még fájnak is. voltam már bőrgyógyásznál adott gyógyszert kenőcsöt de nem használ. és voltam már vizsgálaton is nincs hormon zavarom.
2013. szept. 25. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. :( De nekem is úgy van, hogy mielőtt megjön, kb 1 héttel tökre kipattogok, jönnek a piros gyulladt pattanások amit sehogy se tudok kinyomni, aztán megjön, pár napra rá megint jönnek ilyen pattanások, amiket nem tudok kinyomni...
2013. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem előtte semmi... csak utána. Én sem tudom kinyomni, se eltüntetni alapozóval, semmivel... tiszta heg lesz az arcom már.... :( amúgy sima a bőröm, csak mire kitisztulna újra....
2013. szept. 25. 19:26
 3/6 anonim válasza:
Nekem előtte, de nagyon durván. Nekem sem használ semmilyen krém, vagy bármi ilyesmi, kezd nagyon zavarni. (A hajam is gyorsabban zsírosodik olyankor.) Szerintem ez normális, Rengeteg lány ismerősöm így van vele.
2013. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen ez nálam is így van hogy emgjelenik pár patti. Elméletileg ha visszafogod a cukorevést kevesebb húst eszel a menzesz előtt kb egy héttel illetve alatta akkor nem fogsz annyira kipattogzani.
2013. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, hát körülöttem meg szinte senki :/ Ha van, akkor is csak 1-1 pici pattanás... nekem meg mintha 5 fejem lenne... :( a hajam nem zsírosodik hamarabb.
2013. szept. 25. 19:52
 6/6 anonim válasza:
Hormonok miatt gyermekeim, a hormonok miatt...
2014. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!