Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros miteszeres és néhe...

Zsíros miteszeres és néhe pattanásos bőrre mi vállik be?

Figyelt kérdés

A bőrőm elég érzékeny.Tonikot hidratáló krémet mindenképp venni akarok. Ajánlanátok valami jót? (márka szerint)

Lehetőleg, ami DM-ben kapható? Előre is köszi :)



2013. szept. 18. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
gőzölt és töröld át kamilla teával. nagyon jó gyulladáscsökkentő hatású, szabályozza a faggyútermelést és összehúzza a sebeket. nekem nagyon bevált. megfőzöd, gőzölsz egyet, aztán 2-3-szor átkened a nap folyamán. havonta 2-3-szor mondjuk, mert egy fazék kibír 2-3 napot.
2013. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt már próbáltam és semmi extra nem történt :S

Sőt egy kicsit reggel zsírosabb is volt az arcom mint szokott hiába szárít :S

2013. szept. 18. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, sajnálom. Nekem ez vált be, de mindenkinek más. Próbálj ki esetleg pattanás elleni szappant. Nem tudom már hol vettük, ilyen szürke színe van, és az is hatásos.
2013. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1)Gyógyszertári Lassar paszta 400 Ft-ért keverik ki.

2)Valamint szalicilsavas kenőcs. Receptje: 30 gramm vazelin + 1 gramm szalicilsav. 350 Ft.

3) Aknesol-t is elkészítik gyógyszertárban. Receptje:9 gramm Methenaminum, 0,45 gramm Tintura benzoes, 60 ml alkoholos oldat, 1 gramm szalicilsav. 900 Ft.

2013. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!