Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeplős vagyok mesélte anyukám...

Szeplős vagyok mesélte anyukám hogy a nagypapám is szeplős volt (nem ismertem) és mindig azt kivánta bárcsak ne legyen szeplős és egyszer véletlenül leforrázta magát olajjal énis megtegyem?

Figyelt kérdés
Folytatásként a nagypapám összes szeplője eltűnt de azt mondta hogy ő az életében olyan fájdalmat nem érzet.Én is megpróbáljam nem az egész arcomat hanem csak egy kisebb részt és ha eltűnik akkor egyre nagyobbat.Mekkora esély van a hegesedésre.
2013. szept. 26. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha leforrázod magad olajjal össze égeted a bőröd gondolkozzál már mielőtt hülyeségeket ki írkálsz
2013. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Márpedig az én szeplőim dögösek!
2013. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is a szeplőkkel nincs semmi baj, mint ahogy az anyajegyekkel és ehhez hasonló"ismertető jegyekkel" de ha tényleg ennyire zavar meg ne próbáld magad leforrázni! Mi a rosszabb néhán ykis pötty az arcododn vagy egy égési sérülés ami ki tudja sohasem gyógyul be? Ha annyira zavar akkor tüntesd el alapózóval (bár nem írtad, hogy fiú vagy vagy lány)
2013. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17/F
2013. szept. 26. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Szeplők eltüntetésére alkalmasak a gyümölcssavak,pl. citomsav,almasav.

Csavard ki pl. az alma levét,és vattával vidd fel a bőrődöre.

A citrom erősebb,ha kipirosodik tőle a bőröd,akkor maradj az almasavnál!

2013. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már a nagypapáktól hallott sztoriknál tartunk, akkor az én nagypapám azt mondta h meg kell mosni az első hóban az arcot és elmúlik a szeplő. Meg mondott egy másikat is, egy kis mondóka, hogy amikor fecskét látok ezt kell mondani - Fecskét látok, szeplőt hányok.


Nos én kiskoromban szeplős voltam, megcsináltam ezeket és elmúlt :D nem gondolnám, hogy pont ezektől, de furcsa véletlen :D


Mindenesetre nehogy leforrázd magad! Nem hiányzik neked a szeplő mellé még egy jó kis hólyagos, égett arc. Ne menjen már el az eszed.

2013. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél hülye. Totál megégne az arcod, na az tényleg nem szép látvány. [link]

Amúgy nekem kifejezetten bejön a szeplő.

2013. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
OK kösszi a válaszokat a havasat megpróbálom :D
2013. szept. 27. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!