Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat aki próbálta...

Ricinusolajat aki próbálta már szempillára, használt? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Rendszeresen használtam (hetente többször, esténként). Kb. 1 hónap után vettem észre, hogy sűrűsödik.
2013. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én naponta használtam és egy hét után már látszott.
2013. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nőni nem nőtt?? Én kb két hete minden egyes este használom és eddig nem nagyon vettem észre eredményt. De akkor várok még :) Mondjuk én inkább azt szeretném, hogy nöjjön, ne sűrűsödjön.
2013. szept. 26. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Nem akarok büszkélkedni, de nekem hosszú, csak a sűrűséggel voltak problémáim, így ezt figyeltem. :)

2013. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nőtt tőle. Nemtudom neked miért nem működik. :/ Azt gondolom nem kell magyarázni, hogy a szempilla tövébe kell kenni, mintha tussal kihúznád, nem a szempillára :) (csak mert találkoztam már olyan szellemi véglénnyel, aki a szempillájára kente :D)
2013. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oh, jó neked, nekem nagyon rövid :( Ráadásul nem is göndörödik, tök egyenesen áll előre, még szempilla göndörítővel sem működik :(
2013. szept. 26. 21:05
 7/8 anonim válasza:
Együt érzek veled mert én is igy vagyok az oriflametől rendeltem egy szempilla göndöritőtt és kb1 percig becsipem a szempilláimat a göndöritőbe kispirálozom és 1-2 perc mulva azt veszem mindig észere hogy cölök egyenes pedig hosszú sűrű ivelt szem pilláim az álmaim :(
2013. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 K.Tündi válasza:
Kb egy hét és látszik a változás,én jól bemaszirozom
2014. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!