Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínező X idő után...

A hajszínező X idő után teljesen kijön a hajadból? Tudtok ilyenre példát, márkát?

Figyelt kérdés
Nem olyan mint a festék hogy kifakul és az eredeti hajszíned nem jön vissza? Nekem most az lenne a fontos hogy egy idő után kijöjjön.
2013. szept. 26. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

jean's color, manic panic, crazy color, stargazer..

fodrászkellékesnél lehet venni, én legalábbis ott vettem, nem marad a hajban, kikopik belőle x mosás után :)

2013. szept. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy NE 24-28 mosásos legyen, mert azt sose szeded ki a hajadból (hacsaknem első mosáskor ledobja...)

Keresd az 1-2 illetve 6-8 mosásos verziókat:)

2013. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Palette Color Shampoo-t használok, ebben az a jó hogy nem tudod elrontani, mivel nincsenek olyan anyagok benne amik roncsolnák a hajadat vagy radikális színváltozást érnének el. Ez 24 hajmosás alatt kijön, és hülyeség hogy nem, én évek óta ezt a márkát használom és mindig visszajön az eredeti hajszínem már a harmadik hónapban. Sokféle árnyalat kapható, 900-1000 között mozog az ára, világosításra nem alkalmas mivel ammóniamentes, viszont a hajat még puhábbá és fényesebbé teszi, csak javasolni tudom :)
2013. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó: Én pont ilyet használtam, azthiszem valamilyen sötétszőkét (világos-középbarnát akartam), erre fekete lett:( Szóval én bármit ajánlok, csak ezt nem. Bár az is igaz, hogy nekem világos az eredeti hajam, így kevésbé kopik.
2013. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra valóban oda kell figyelni, hogy rendszerint sötétebb lesz a végeredmény mint ami a dobozon van! Főleg világos hajszín esetében. De ezt ki lehet úgy küszöbölni hogy világosabb árnyalatot választasz, vagy pedig nem hagyod annyi ideig hatni :)
2013. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!