Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítséget, tippeket várok,...

Segítséget, tippeket várok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Száraz az arcbőröm, mostanság semmit nem kentem rá /csak alapozót reggelente gyorsan.../ és a homlokomnál, a két szemöldök között eléggé látszik ha felviszem az alapozót, hogy így hámlik a bőr. Ezt szeretném kezelni valahogyan, hogy szép legyen, ne legyen száraz.

Emellett hogy száraz a bőröm, mégis van kb 3-4 pattanás is az arcomon illetve homlokomon, így nem tudom hogy mit vegyek, vagy milyen radírt készítsek esetleg itthon! Aki tud segíteni írjon! :)



2013. szept. 27. 16:20
 1/5 Deliverance ***** válasza:
100%
A száraz bőr szedd le bőrradírral. Ha hazaérsz, mindenképp mosd le az alapozót, este pedig tegyél fel hidratálókrémet. Így rendbe fog jönni az arcod. :)
2013. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Találtam ilyen "home made" receptet, amihez citrom leve és cukor kell és ezt használni radírozáshoz. Ez jó lehet? Sokan írták hogy bevált nekik de az én bőrömre ne mtudom jó lenne-e most
2013. szept. 27. 16:29
 3/5 Deliverance ***** válasza:
Próbáld ki egyszer, és akkor meglátod. De szerinte jó lesz. :)
2013. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam olyat hogy almaecet és kristálycukor, meg pici víz,de csak kevés hogy ne olvadjon el a cukor. Nagyon jó puha lett utána az arcom ahogy átdörzsöltem vele, de a bőrhámlás még mindig látszódik a homlokomon meg a szemöldökömnél :/ Kenem azóta arckrémmel is.
2013. szept. 30. 17:23
 5/5 anonim válasza:
A száraz bőr miatt is előjöhetnek a pattanások!
2013. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!