Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy legyen mégjobb a hajam?

Hogy legyen mégjobb a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

én nagyon kényes vagyok a hajamra... képes vagyok több tizezer forintot kiadni hajápolókra. most az a problémám,hogy használok ricinus olajat,mert nem nő a hajam. már 4-5hónapja nem használtam,hajvég ápolókat használok,meg ilyesfajta dolgokat. egészséges a hajam nagyon,de azt akarom hogy nöjjön. viszont nem tudom ti hogy vagytok vele,nekem a hajam nő a ricinustól,de SÖTÉTEBB lesz... nyáron kezdtem és a tél végére szinte fekete volt a hajam,kénytelen voltam elkezdeni festeni.. 2napja újra kipróbáltam a ricinust,nagyon jó lett a hajam,de most is látszólag sötétebb lett :S:S én ezt nem értem.. :D és nekem világos barnára van festve a hajam. minden hónapban vágatok belőle,úgy,hogy nm is nő a hajam... most akkor szerintetek mit tegyek? aztt akarom hogy legalább a hátam közepéig érjen,és a nyakamig ér.. 1-év alatt nőtt le a vállamig,és akkor is elvolt nagyon törve :D mi az a termék,ami a hajvégemet is nagyon jól ápolja,és nő tőle a hajam is? vagy csináljam azt,hogy egyhónapba többször fessem be a hajam.és használjam a ricinust tovább? köszi a válaszokat



2013. szept. 27. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A ricinus eddig senkinél nem csinált ilyen drasztikus színváltoztatást, mint ahogy te leírtad. Ha fested akkor csak roncsolódik. Vagy elviseled, hogy színezi a hajad vagy abbahagyod. Bár komolyan nem értem, mert az én természetes szőke hajamon semmit nem változtatott.


Próbáld meg inkább belülről táplálni a hajad. Minden nap egyél kölest, lenmagot meg hasonló rostokat. Szerintem többet ér, mint a ricinus.


De egyébként nagyon ellentmondásos az egész amit írsz, mert azt írtad, hogy nagyon egészséges a hajad, lejjebb pedig azt írtad, hogy amikor megnőtt akkor is el volt törve. A kettő valahogy nem fér össze.

Vágatni pedig felesleges minden hónapban. Én havonta vágok belőle, ez is tökéletesen elég megfelelő ápolás mellett.


Szárítod és vasalod is? Mert ha igen, akkor vagy leteszed vagy nem lesz hosszú hajad. Pontosan az ilyen nehezen növő haj legnagyobb fegyvere a hő.


Ajánlani inkább nem ajánlok semmit, mert mindenkinek mást szeret a haja. Lehet, hogy egy terméket agyon dicsértek mondjuk 20-an de az én hajamnak meg általában pont az ilyenek nem jók. Neked kell kitapasztalni, hogy mi a jó.

2013. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 3 havonta vágok belőle...*
2013. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!