Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss hővédő spray?

Syoss hővédő spray?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A héten vettem egy Syoss hővédő sprayt. Előszöris hogyan kell pontosan használni? Ez ugyanis nincs feltüntetve rajta. Illetve negatív-pozitív tapasztalatot írjatok légyszíves és azt, hogy mióta használjátok és milyen időközönként vasaljátok a hajatokat. Én heti 1x 2x. Másik kérdésem az lenne, hogy a hajam enyhén töredezett, és növeszteni szeretném. Augusztusban lett vágva 3 cm, se az.már bőven visszanőtt. Az a probléma, hogy ezelőtt januártól májusig vasaltam a hajam, majdnem minden nap. A gond az, hogy a frufrum hullámos a rövidsége miatt, ezért bénán áll! Nyáron egyszer vasaltam ki és nem is szárítittam. Annyira szeretném helyrehozni a hajamat. :( Nem akarok bolti termékekkel kísérletezgetni. Most balzsamot, hővédőt és ricinusolajat használok, az utóbbit hetente 1x. Valaki segítsen, ha tud, nagyon megköszönném. Csak segítőkész válaszokat szeretnék.
2013. szept. 28. 09:31
 1/1 anonim válasza:
A Syoss hajspray-ről nem tudok nyilatkozni, viszont ha vasalod a hajad, akkor a növés nagyon lelassul és a vége rettenetesen eltöredezik. Akkor is törik, ha nem vasalod, viszont hosszabbra nő és kevesebbet kell belőle levágni, hogy újra egészséges legyen. Szerintem ne vasald a hajad és vágasd le a törött részeket, ápold balzsammal + néha tápláló pakolás vagy különböző haj(vég) ápolókkal és gyönyörű hajad lesz.:)
2013. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!