Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápoló szereket...

Milyen hajápoló szereket használtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok ki milyen márkára esküszik, melyik az, ami nagyon bevált neki,gyönyörű hajat varázsolt.:)

Érdekel a sampon, balzsam. Használtok hajpakolást?Esetleg hajhabot,hajlakkot?

Köszi a válaszokat.:)



2013. szept. 28. 18:29
 1/5 anonim válasza:
Szerintem mindenkinek más a jó. Sógornőm tök drága sampont balzsamot használ és mégse olyan mint a fodrásznál, neki ilyen a haja. Nekem meg tök jó hajam van pl.: balzsamot szinte soha nem is használok, se pakolást. Fodrászhoz is ritkán járok. Se hab, se lakk. Néha kivasalom ha unom a hullámost. Ennyi. De amúgy azt hallottam, hogy a Garnier samponok elég jók.
2013. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gliss Kurra esküszöm, de a Kallos se rossz. Ami viszont abszolút nyerő az az olivaolaj :)
2013. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Extra szűz kókuszolaj, dr organic termékek, lush termékek, erdei gyümölcs turmix pakolás. Hajformázóból sajnos még nem találtam olyat, ami bármi jót tenne a hajammal.
2013. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pantene Pro-V Nature Fusion sampon + balzsm és Kallos hajvégápoló
2013. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Samponból barackos Dulgon kidset használok, ez az egyetlen, ami nem szárítja a hajam. Balzsamból legtöbbször Wella Pro Series Repairt, vagy most épp Pantene-t tudtam nagyon jó áron venni, úgyhogy most azt. Mikor megszáradt nagyjából a hajam, akkor befújom Pantene Aqua Light Spray balzsammal, később pedig valamilyen szérumot rakok rá. Mást nem használok.
2013. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!