Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi praktikák narancsbőr ellen?

Házi praktikák narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
Eléggé zavar hogy van de nem nagyon van pénzem drága kencékre. Bevált módszerek, tippek?

2013. okt. 1. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor ennek örülni fogsz, ugyanis egy forintot sem kell kencékre töltened. A legtutibiztosabb megoldás narancsbőr ellen ugyanis nem kerül többe, mint amennyit most költesz bármire.

Íme a csodaszer: napi minimum 2,5 liter folyadék, egészséges táplálkozás, rendszeres testmozgás.

2013. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hozzá kell tenni, hogy a 2,5l folyadék legyen a maximum. A túl sok folyadék pangása is okozza a narancsbőrt.

Más: a #2 tippjével csak megelőzni lehet, ha genetikailag nem vagy hajlamos. De ha az vagy, vagy már van narancsbőröd, akkor nincs mit tenni.

2013. okt. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá, hogy sikerült feltenned a hatszázezredik egyforma kérdést. Ha beírod felül a GYIK keresőjébe, hogy narancsbőr, akkor elolvashatod a többi 599999 ugyanilyen kérdésre adott válaszokat. Én például biztosan nem fogom leírni újból, hiszen elolvashatod a többit.
2013. okt. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3 dehogynem lehet, bár nyilván persze, genetikától függ, de csökkenteni lehet a mértékét. Nekem ugyan nem volt sok narancsbőröm, de életmódváltással megszüntettem.

Egyébként meg a narancsbőrben semmi ciki nincs. Testalkattól és kortól függetlenül a nők 90%-ának van. Barna haja a nőknek mondjuk az 40%-ának van, az sem ciki, pedig sokkal kevesebb nőnek van.

Ha pár napig elengedem magam, nem edzek, és sok szénhidrátot zabálok, nekem is látszik kicsit, pedig nem vagyok 55 kiló és kétnaponta edzek. Utána ha visszaállok az egészséges életmódra, ismét szép lesz.

2013. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is életmód váltás kapcsán írtam naponta 15km biciklizés egészséges és rendszeres táplálkozás kapásból 5kg minusz az eredeti súlyomból. Az ivással viszont vannak gondjaim. Többek között hogy nagyon nem szeretek vizet inni, pláne nem sokat, gyakorlatilag bármit iszom 1 liternél több nem nagyon csúszik naponta. Hogy tudnék többet inni? Ötletek? Vagy elég amit most elkezdtem? Mármint hogy egészségesen élek és mozgok, el fog így tűnni?
2013. okt. 2. 13:12
 7/9 hunbula ***** válasza:
Iváshoz: nagyon nagyon finom, egészséges teákat lehet kapni, amik cukor nélkül is finomak! A zöld tea pl nagyon egészséges, de válassz olyat, ami ízlik. Én általában másfél litert főzök egyszerre két-három filterrel, és egy délelőtt elfogyasztom, délután is sokszor van, hogy elfogy a második kancsó is. Személyes szükségleted, hogy mennyit kell innod, lehet, hogy két liter is elég - de biztos jobban fog esni, mint a víz. Azt is csinálhatod, hogy a kancsót megjelölöd pl két decinként, hogy hány óráig kell meginnod az adott mennyiséget, és így egész nap látod, hogy mennyit ittál, és mennyit kellene. :)
2013. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha pl friss bogyókból (pl csipke vagy vörös áfonya) főzném? Mert hogy azért abban van valamennyi cukor.. de az úgy még oké?
2013. okt. 2. 22:34
 9/9 hunbula ***** válasza:
Szerintem az a legokébb, ami kis cukor van benne megtérül abban, hogy 100 százalékkal kevesebb kémcsőszökevény anyag lesz benne. :)
2013. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!