Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak tetszik a sötétbarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tetszik a sötétbarna, hullámos, hosszú haj-hófehér bőr párosítás?

Figyelt kérdés
Nem fogom átfestetni a hajamat és szoliba sem megyek, ha érkeznek negatív vélemények. Én ilyen vagyok és nem is tudnék elképzelni más kinézetet. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok arra, hogy a fiúknak ez a párosítás bejön-e. Igen, nem csak ez a döntő szempont, de most konkrétan a kérdésemre szeretnék választ kapni.
2009. nov. 13. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem
2009. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Van amelyiknek tetszik és van amelyiknek nem. De gondolhattad volna hogy ez lesz a válasz...

Nekem tetszik egyébként.

2009. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasi, nem csak a feher böröd, meg a barna hajad fogja latni hanem meg sokmindent. Ez egyebkent fura kerdes, mert ahany eber, annyifele izles.
2009. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen általánosító kérdésekre nem lehet értelmes választ adni, azon kívül, hogy van akinek tetszik, és van akinek nem! Gondolom ettől nem lettél okosabb.
2009. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akármilyen fura is, direkt ezért tettem fel a kérdést. Vagy igen vagy nem, erre vagyok kíváncsi. Az ne érdekeljen, hogy engem ez mennyire befolyásol.
2009. nov. 13. 14:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a fehér bőr miatt nem.
2009. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem
2009. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a hillámos haj minden színárnyalatban. A fehérbőr se zavar engem, viszont ha téged zavar, nyáron napozz picit többet, ám ha ez a 2 szempont van nekem tetszene.
2009. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
leírtam már, hogy egyáltalán nem zavar:D
2009. nov. 13. 15:45
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, szerintem szép. De ez önmagában nem elég, mert lehet csúnya arcod, stb.
2009. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!