Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajat hogy kell...

A ricinus olajat hogy kell borosta erősítéséhez használni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia sajnos sehogy. Én hónapokig használtam bízva,de nem lett több hajam tőle. Kondicionálta,de nem erősítette,nem dúsította. Adottság hogy mennyi borostád,szőröd van. ha pl apudnak erősebb,akkor a tied is az lesz kb már 25 éves korodra! Örökletes dolgok ezek.
2013. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdésedre is válaszolva,ha mégis próbálkoznál vele, veszel egy 30g-os ricinust a patikában és felkened az arcodra a szőrre,de ezt több óráig rajta kell hagyni akár egész éjszakára. szóval elég macerás mert közben csöpög,ragad, stb, és tényleg nem lesz tőle erősebb :(

Max kondicionál ennyi. Első voltam, szia

2013. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!