Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon vékony a hajam és...

Nagyon vékony a hajam és nagyon töredezik. Lány vagyok és szőke. Milyen sampont/balzsamot/hajápoló cuccot tudtok ajánlani, ami megerősíti a hajszálaimat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 20:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehetőleg ne legyen drága :S
2013. okt. 3. 20:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki a vesédet.
2013. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az avon tól rendelhetaz hajvégápoló szérumot, olcsón. Anyukám tanácsadónő, én us azt használom. De máshonnan is vehetsz. Próbáld kvwswbbt vasalni, vágasd le végét. Méz és tojás! Annál nem kell jobb. Állíts össze egy mixet hajmosás előtt, és pár percig hagyd fent a hajadon, 8-10 perc, utána moshtod meg. Kb. ennek van a legeredményesebb hatása. Használj balzsamot, hjdsítósampint is, ha szeretnél. :)
2013. okt. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kevesebbet*
2013. okt. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 2/4 Lehet, hogy szőke vagyok, de nem vagyok hülye.


# 3/4 Köszi a jó tanácsot:)

2013. okt. 4. 06:05
 6/6 anonim ***** válasza:
szívesen :) sajnos én is ezzel a problémával küszködök, csak nekem nagyon dús is a hajam. Ha a nővérem kivasalja nekem normálisan akkor viszont olyan, mintha még soha nem formáztam volna, és selymes lenne, pedig nem. Én még nem próbáltam ki a mézeset, de kifogom, ha lesz alapanyag :D
2013. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!