Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jart mar valaki olyan helyen...

Jart mar valaki olyan helyen ahol ''eltuntettek''a striait? Ha igen kerlek titeket irjatok meg hogy hol, mennyiert, mivel. Tovabba milyen striaitok voltak vastag vekony, feher vagy piros?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pár hete találtam az oldalamon, nem nagy, de elég vastag, piros volt. Mostanra már fehér, alig látszik. A karomon is van, meg a combom belsején, egyik se olyan durva, minteleinte volt. Szerintem hagyj neki időt. Nincs tapasztalatom semmi csodaszerrel, de ez nem jelenti azt, hogy nem létezik.
2013. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a tudomány jelenlegi állása szerint striát nem lehet eltüntetni.


bár amerikában tuti van valami, amivel azt is megcsinálják.


most nézem a kés/alatt sorozatot, és olyan műtétek vannak benne, ami itthon szerinte a mai napig sincs. pedig a sori nem a legújabb.

2013. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi,hogy irtal..

.elegge gatlasos vagyok miattuk....hasamon szules utan csuny nagy vastagok voltak azt megplasztikaztattam..de mellem szoptatasnal+tejlefejo hasznalatatol szetreped vekonyan mar feher de en latom es amikor rajottem,hogy ezek striak eszrevettem,hogy kulsocombom illetve a vadlim is megvan repedve feher sot mar joll beleilleszkedet a bor szerkezetebe....anyukam akkor monda hogy az a novestol lett....te terhes vagy,hogy megrepedtel ha megkerdezhetem???

2013. okt. 6. 14:07
 4/6 A kérdező kommentje:

Hat amerikaban gondolom en is,hogy van valami ra....fejledtebb minden....azert stria eltuntetese miatt amerikaba utazni:-):-):-)jo is

Lenne,de sajnos nemvagyok milliomos:-)

2013. okt. 6. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem, én még fiatal vagyok terhességhez, csak hirtelen nőttem vagy 10 centit, gondolom a bőröm nem tudott lépést tartani. Fel is szedtem egy keveset... :D

2013. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha,ertem....hat ez van sajnos....''en most hizokuran vagyok''remellem attol nemrepedek mar meg.....azert varom a hozzaszolasokat....akinek van tapasztalats...:-)
2013. okt. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!