Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Törik a hajam a vasalástól....

Törik a hajam a vasalástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden hétköznap vasalom a hajamat.. de ha nem vasalnám elég hü*yén néznék ki szóval azt ne mondjátok hogy ne vasaljam, mert anélkül gáz lennék.. csak az a baj hogy törik.. használtam hővédőt, de nemigen használt.. a hajam félhosszú, ha ebből vágatnék akkor túl rövid lenne.. de így meg nagyon törik.. :S milyen ápolószereket ajánlotok? ami tényleg nagyon jó, és helyreállítja a törött részt?

köszi. :*


2013. okt. 6. 15:45
 1/3 piriiiiii ***** válasza:
100%

Bocs, de nincs más megoldás, ne vasald. Találj ki mást. Szárítsd be, vagy a fene tudja.

Első lépésként vágasd le a törött részeket.

Aztán néha (mondjuk én mindig) úgy moss hajat, hogy előtte olívaolajjal bekened, rajta hagyod kicsit, aztán lemosod samponnal, majd kamillateával beáztatod, rajta hagyod kicsit, és leöblíted. Puha, fényes és egészséges lesz tőle a haj.

DE NE VASALD. Nincs olyan, hogy "anélkül elég hülyén néznék ki". Nem véletlenül nem egyenes a természetes hajad, a genetika nem hülye.

2013. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az égvilágon semmi sem állítja helyre a törött részt, azon már csak a vágás segít. Használd a Gliss Kur Ultimate repair termékcsaládot, mert nagyon jól ápolja a hajat.

A vasalás rettentően károsítja a hajszál szerkezetét. Kiszárítja, töredezetté teszi és ha abba is hagyod a vasalást, addig fog törni, amíg le nem növeszted a szétégetett részt (tapasztalat). A legjobb az lenne, ha abbahagynád a vasalást. Nem tudom mi van évek óta az olyan lányokkal, mint te. Mi az, hogy "hülyén néznél ki nélküle", meg sokan mondják, hogy nem lehet nélküle élni. Mit csináltatok anno, amikor még nem volt hajvasaló? Egészen idiótán néztetek ki a megjelenéséig? Az rendben van, hogy alkalmakként használja az ember a hajformázókat, de szerintem túlzásba estek néhányan.

2013. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Csak az olló állítja helyre a törött hajat, nincsenek varázs ápolószerek, bár elég szép hasznot húznak abból, hogy elhitetik a nőkkel, hogy a széttört hajvég össze tud ismét forrni. Próbálhatsz bármit, ha vasalni fogod a hajad, akkor törni is fog.

Én is jobban érzem magam kivasalt hajjal, de már vagy 1 éve nem vasalom, mert fontosabbnak tartom, hogy egészséges és hosszú legyen, minthogy egyenes.

Döntened kell mi a fontosabb. Egyenes és töredezett legyen a hajad (ami azt jelenti, hogy sosem fogod tudni a félhosszúnál hosszabbra növeszteni, mert mindig le fog törni a vége), vagy egészséges és hosszú?

2013. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!