Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves korban ajánlott...

Hány éves korban ajánlott elkezdeni a hajfestést?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki nem ajánlotta még nekem 22év alatt...
2013. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor kezdesz őszülni fesd teljesen fehérre.
2013. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem ajánlott, hacsak nem őszülsz, vagy nagyon nem áll jól a saját hajszíned.
2013. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Je Veux ***** válasza:
Nem ajánlott.
2013. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én az őszüléssel kezdtem - azaz 13 évesen. Itt nem pár őszhajszálat értek, hanem tincseket. Genetikailag kifogtam :(

Viszont jó minőségű festéket használok, egészségesen élek (semmi liszt, cukor, műkaja. Natúr termékeket veszek, stb), így ez az egy bűntett még belefér.

Havi 2-3 centit nő a hajam, így 3 hetente minimum kell festenem. Igaz, ricinus pakolást is szoktam pár hetente feltenni, na attól meg annyi babahajam is lett, hogy nem győzök örülni!


Ha nem őszülnék, néha akkor is festeném, mert szép fényt ad, stb. Nyilván akkor 3-4 havonta festenék.

2013. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!