Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki ha egy férfi...

Szerintetek ciki ha egy férfi leborotválja a fan szőrzetét? (teljesen és nem teljesen külön válaszokat kérek) és a nők szeretik ha van?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 21:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
15%
Az a ciki, ha nem...Bár minden a felek igényességén múlik.
2013. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Én utálom, ha csupasz. Szerintem csak buta divat.
2013. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Egyedi döntés, mi lenne benne ciki? Mindenki úgy csinálja, ahogy neki (s esetleg a párjának) tetszik, nincs előírva, hogy hogyan KELL. Ugyanez a véleményem ugyanerről a nők esetében is (érdekes módon még aktmodellek is vannak érintetlen őserdővel).
2013. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
nem ciki, sőt.
2013. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Én meg azt utálom ha nem borotválja. Ha egy szőrös állatot akarok tapizni akkor magamhoz hívom a kutyáimat...
2013. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Ciki, nagyon is. Nagyon hülye egy divat.
2013. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
50%
Nem ciki. De inkább, az ollóval tarra vágásra szavazok.
2013. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem igazából mindegy, ha akarod csináld, ha akarod nem. Már ez nem számít kifejezetten cikinek, igazából az adott hölgy ízlésétől függ. Én jobban preferálom, ha nincs leborotválva.
2013. okt. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, volt ilyen meg olyan partnerem is, nekem nem oszt, nem szoroz.
2013. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ráadásul nem sokan nézegetik, ki mondana róla véleményt? Neked és a partnernek tetsszen, a többiek véleménye miért döntő? Szerintem a rövidebbre nyírt néz ki jó.
2013. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!