Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ronda emberek életében van...

A ronda emberek életében van egy pont, amikor elhatározzák, hogy szakállat, vagy bajuszt növesztenek?

Figyelt kérdés
Erre mindig kíváncsi voltam, hiszen általában a nem túl karakteres fejű emberek növesztenek kecskeszakállakat, meg ilyesmiket
2013. okt. 9. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Főleg a nők. :D
2013. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Átlagos külsejű vagyok, és nagyon szeretnék szakállat növeszteni. Az a probléma, hogy nem nő, vagyis nincs mit.

20/f

2013. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem általában nem tartanak rondának, mégis növesztettem szakállt. A szakáll király. Sokak szerint egyébként jól is áll.
2013. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De gondoljatok bele, hogy aki teheti, az a bölcsek kövét őrző mikulás külsejét öltheti magára, és lehet hogy alatta egy kifejezetten komikus külsejű ember. Nem?
2013. okt. 9. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Könnyen meglehet. Én, mint írtam korábban, sajnos nem tudok növeszteni szakállat, de mindent megteszek érte, hogy legyen. (És természetesen, hosszú haj mellé.)

Ha már itt tartunk, itt egy korábbi, ezzel kapcsolatos kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__4..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2013. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
illetve, kettő*
2013. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a párom egy egészen jóképű, korrekt arcberendezéssel, szép bőrrel rendelkező fiatalember. egyetlen hibája, hogy van rajta némi túlsúly. nos, ő a szakállát tokatakarásra használja :) nagyon szép, dús szőrzet fedi az arca nagy részét már 18 éves kora óta. mit ne mondjak, ilyen szempontból szerencsés alkat. egyszer poénból levágta az egészet, de egyikünknek sem tetszett annyira, h utána naponta a borotvához nyúljon :)


szerintem sok pasi azért növeszt szakállat-bajuszt, hogy komolyabbnak, idősebbnek, férfiasabbnak tűnjön.

2013. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!