Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van 1 hetem, h eltüntessem a...

Van 1 hetem, h eltüntessem a pattanásos hegeket! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Már próbáltam a burgonya levet, azt olvastam, h röktön hat, de semmi..próbáltam a kígyóuborkát, a mézes lóbalzsamot, fogkrémet, tini tonikot, paradicsomot, sztem az új toniktól jöttek ki a pattanások meg néhány piros pont, de ki se nyomtam meg semmi és piros pontok jelentek meg az orromon..legjobb lenne, ha házi praktikákat írnátok!!

Köszi előre is a válaszokat!



2013. aug. 26. 20:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, h kamilla teát is főztem és gőzölögtettem és utána meg a teafűet nyomkodtam a hegekre, pattanásokra.
2013. aug. 26. 20:06
 2/3 anonim válasza:
A hegeket a legnehezebb eltüntetni. a pattanásokat érett állapotban ki kell nyomni és fertőtleniteni. Én a hegeket és a pattanásokat bekentem Zineryt el és Erythromycik kenőcsel. pár hét alatt eltűnt. Kevés csokit egyél mert attól is kialakul a pattanás.
2013. aug. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válászt, de már elég halványak. Ritkán eszek csokit.
2013. aug. 30. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!