Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sápadtas fehér bőr vagy kreol...

Sápadtas fehér bőr vagy kreol bőr, ha mindkettő szép? Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a természtesen kleor meg a fehér bőrnek is meg van a magavarázsa;)

az a lényeg h illjen a stílusodhoz meg a személyeségedhez.

de egy biztos h az agyon szolizott bőr nem túl szép(számomra)

2009. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
feher bor parti vagyok.
2009. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok a legfehérebb bőrű. Szoliztam pár hónapot , leis barnultam szépen. De rájöttem hogy semmi értelme.aki igazán az szép a természetes bőrszinévelis .Igaz nagyon sexy a kreol , barna bőr de először ápolt legyek .Nekem mind2 bejön ,ha szép a bőre.
2009. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ez sokmindentől gügg főleg attól hogy hozzád mi illik milyen a szem,haj szined mind a kettő gyönyörű tud lenni :D
2009. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
a spáadtas fehér bőr olyan beteges szerű..én a természetes kreol barna bőrért vagyok oda és nekem is olyan van,de én nem szoliba járok,hanem én ilyen géneket örököltem:D
2009. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez tökre egyénfüggő, én pl a barnabőrt imádom magamon, mert az illik hozzám :):D


16/L

2009. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem vörös hajam van, fehér bőröm, zöld szemem, és szeplős vagyok kicsit. arcon nem. nekem ez áll jól.
2009. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyértelmű, hogy a kreol bőr. Mondjuk valakinek a gehér a jó. Pl a természetes vörösöknek.
2009. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én annyira sápadtasan fehér vagyok, a bnőim mondják, h olyan tökjó, mert szinte ugyanolyan mint az Alkonyat filmben a vámpíroknak+Bellának.. :D Lassan divat lesz a sápadtas fehér arcból is.. :D
2009. nov. 19. 18:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fehér bőröm van!!!

Kifejezetten sápadt fehér!

Pedig nem is lennék csúnya arcra meg alakra sem,

dehát ez a bőrszín kiborít! Eleinte nagyon idegesített

hallani,hogy húú milyen gyönyörűszép a kreol és milyen szexis!!!Én meg itt vagyok hófehéren és undorítóan!!!

A nap is alig fog rajtam...Mondták,hogy menjek szolizni meg minden de tudod ki fog szenvdeni!!!

Már beletörődtem,hogy ilyen ronda fehér vagyok,

senkinek sem tetszek így,nem tehetek róla,hogy ilyen szerencsétlen vagyok na!!!!

2011. aug. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!