Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljátok meg a frufrut...

Hogy csináljátok meg a frufrutokat? Az enyém mindig tök hülyén áll, pedig használok lakkot. Wax esetleg jobb lenne? És ilyenkor ebben a párás levegőben hogy marad a vasalt haj egyenes?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
áá... az én frufrum iylen időben sehogy sem marad egyenes:S Pedig nem tűegyenesre vasalom, csak hogy ne göndörödjön, de ilyen időben, főleg ha még rá is esik az eső, nagyon gáz!:S
2009. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a "szokványos" frufrum van, tehát egyenesre vágva a szemöldököm felett kb fél cm-rel. Hajmosás után mikor félszáraz, fésűvel picit "begöndörítem" (tehát követi a homlokom ívét) és annyi. Nem ragozom túl :)
2009. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sapim le szokta lapítani ha kint vagyok, így nem tud göndörödni és ha bemegyek egy épületbe (suli, mozi, akármi), mikor leveszem a sapit, ugyanolyan, semmi kunkor.
2009. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy mitől áll furcsán...hogyha nagyon sűrű hajad van akkor kicsit ritkíts rajta, az segít. hogyha normál hajad van akkor szerintem eleve úgy száritsd ahogy akarod hogy legyen, elötte mondjuk rakj bele hajhabot.
2009. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én reggel kivasalom kifésülöm rá egy kis hajlakk utána megint kifésülöm hogy ne ilyen csutakokban álljon a hajlakk miatt, és aztán nem látszik rajta a hajlakk de mégis megáll.Zseni vagyok.:D
2010. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!