Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az én bőrtípusomnak melyik...

Az én bőrtípusomnak melyik szappan a jobb: holt tengeri iszap szappan vagy holt tengeri sószappan?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A bőrtípusom zsíros, tág pórusú, elég pattanásos, aknés.


2013. okt. 15. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az iszap mindenképpen,kiválóan tisztít és a faggyútermelődést is szabályozza.
2013. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arcra nem ajánlott szappant használni, mert bármilyen összetevő van is benne, kivétel nélkül mindegyik szárít. Ha lemosót szeretnél én mindenképp arctisztító habot javaslok, mert nagyon kíméletes és nem szárít, viszont érdemes lenne elmenned kozmetikushoz, aki személyre szabottan ajánl neked arcápolókat.
2013. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nekem volt már egy arcradírozós szappanom, az azért volt jó, mert mindig ledörzsölte a bőröm és nem jöttek ki pattanások, utána persze bekentem az arcom krémmel

azt ajándékba kaptam és nem tudom hol lehet kapni, azért gondoltam, hogy maradok a szappannál, de valami mást próbálok ki

2013. okt. 16. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!