Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna, Fekete, Szőke, vagy...

Barna, Fekete, Szőke, vagy Vörös haj?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem piros van.De vörös leszek mert már tönkre ment a hajam a piros festéktöl.A fekete és a szöke hajfesték nagyon roncsol.A vörös nehezen jön ki a hajból.A baran az ideális csak kicsit átlagos.
2013. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, kinek mi áll jól. Nekem nagyon tetszik a fekete haj, de szörnyen állna. Saját magamon az aranyszőke tetszik, de annyira széttörte a hajamat a festés (1 év...) , hogy most lenövesztettem az eredeti sötétszőkére (szürke,ha nem süt rá a nap...).

A vörös nagyon kopik ( kivéve a henna), kevés embernek áll igazán jól, sokan "műnek" tartják a rikitó árnyalatot.

Szőke: ha festett, akkor nagyon roncsol, természetesnél pedig a szőke a legvékonyabb szálú. Ráadásul idővel besötétedik sokszor ( ha természetes), vagy sárgás lesz.(ha festett)

A barna: sok árnyalata van, viszont nehéz szépet elérni ( pl lettem már hamvas világosbarna festéktől kékesfekete...loreal drága festékkel...) Vannak, akik ezt nem szeretik mert túl "gyakori".

Fekete: Vannak, akiknek hullik a hajuk tőle, kevés embernek áll jól, parókaszerű lehet...Nehéz tőle megszabadulni.

Összeségében a hajnak a legjobb a természetes ( valamennyire minden festék roncsol), vagy a henna. Rövid/alapból erős, egészséges hajúaknak pedig az a legjobb, ami nekik jól áll.

2013. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszoló elég bunkó volt amit a barnákra mondtál de igazad van.


Amúgy szerintem próbálj fel parókákat szőkét, barnát, feketét, vöröst és amelyik jobban állt jobban tetszett azt a színt válaszd ez a legjobb megoldás :D

2013. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!