Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány percre menyek a szoliban?

Hány percre menyek a szoliban?

Figyelt kérdés

10 percet voltam a csoki csövesben!!

De szeretnék több idöre menni

Ki mit ajál?

0.3 eu nem éget?

Akkor mehetek több idöre?

A sima szoliba menyi idöre menyek?

Még valami a lábam mért nem barnul ?



2013. okt. 16. 11:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesirásért!!!!!!!
2013. okt. 16. 11:43
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Fekügy be ety ekész nappra.

A lápat aszért nem parnult mert műanyagból fan.

2013. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy rossz a helyesírásod, az már pozitív. De tehetsz ellene. (Telóról írtam, az nem kifogás.)
2013. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább a kérdésel kéne foglalkozni
2013. okt. 16. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi idöre mész be az csak töled függ.Na meg attól hogy milyen a böröd.Mondjuk egy hófehérke azért ne menjen be 10percre mert rák lesz belöle. Én 5percel kezdtem és csak 8ig vittem fel.Eyg héten 1x 8percet voltam bent,és azért barna voltam,na persze nem annyira,de nekem elég volt.Egyszer mentem be 10percre és rosszul lettem.Ugy hogy inkább hanyagoltam,és maradtam a 8nál. Ha nem barnulsz egyenletesen akkor vegyél ilyen krémeket amivel szoli elott kell bekenned magad,de vigyázz hogy egyenletesen kend magad mert ha nem akkor foltos leszel.Szolikban lehet kapni ilyen fajta krémeket:)
2013. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!