Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A férfiak bőrhibáiról miért...

A férfiak bőrhibáiról miért nem tudunk annyit mint a nőkéről?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Már nagyon tudom milyen testhibákat kaptunk az élettől pl narancsbőr-cellulitisz, visszér, vizelet gondok, hüvelygomba..

A férfiakról viszont semmit sem tudok. Nekik egyáltalán van valami gond a bőrükkel ha meghíznak? Mert narancsbőrösek nem lesznek!


2008. júl. 6. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A férfiak bőrhibáiról azért nem lehet tudni sokat, mert minket spec nem érdekel a bőrünk. Vannak kocsik, nők, sör, arról sokat tudunk. Ahol viszket, ott megvakarjuk, és kész. :-))

De a viccet félretéve, a hüvelygombát leszámítva (megjegyzem, nekem is van canesten a fürdőben, és van úgy, hogy használni is kell) a férfiaknak is vannak visszérproblémáik, vizelési gondnak ott a prosztata. Narancsbőr meg szerintem azért nem gyötör minket, mert oda hízunk, ahova a nők. A pocak talán jobban kifeszül, vagy a fene tudja. Fenékre és combra meg nem nagyon híznak a férfiak.

2008. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úgy értem, nem oda hízunk, ahova a nők.
2008. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Teljes mérték egyetértek, sőt ott van még a szifilisz és a tripper, stb. és szerintem nagyobb a bőrkeményedés aránya is a féfiak javára.
2008. júl. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves férfiak a választ:)

A bőrkeményedésben pedig nem értek egyet mert a testvérem férfi és babapuha a talpa. Az enyém pedig olyan kemény mint a beton. Orvos szerint ilyen jegyben születtem nem tehetek ellene semmit. Leginkább a lábujjaim alatt levő rész kemény és a nagy, kicsi, kicsi melletti lábujjam. Tehát nem vagyok egy gyönyör:(

2008. júl. 7. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!