Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy ilyen barna hajból milyen...

Egy ilyen barna hajból milyen vöröseket lehet kihozni szőkítés nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval ilyesmi az enyém: [link]


Azért szeretném befesteni, mert nincs fénye, és így a színe is elég semmilyen. Tudnátok képeket mutatni, hogy milyen árnyalatú vörösöket lehet ebből kihozni szőkítés nélkül? Ha tudtok konkrét termékcsaládot ajánlani, azt is megköszönném.


2013. okt. 18. 12:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy legalább milyen más barnákat, amik nem ilyen sötétek...
2013. okt. 18. 12:39
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz műanyagnak tűnni, akkor jobban jársz, ha barnára fested. Hát valami olyan barnára, amitől élénkebb lesz.

Én még soha nem láttam olyan festett vöröset, amelyik ne hatott volna műanyagnak. Egyedül az enyhén vöröses árnyalatú barnák tudnak még jók lenni, neked is olyan kéne. A vörös úgy természetes, ha természetes.

2013. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
nekem is ilyesmi az eredeti hajszínem, sőt lehet kicsit sötétebb, de be lehet festeni vörösre, már majdnem 1 éve vörös a hajam és nem dobja le a festéket :)
2013. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, én is ritkán látok szépre sikerült vörös hajakat. Az élénkek persze tetszenek nagyon, de tudom, hogy szőkíteni kellene hozzá, és macerás lenne szinten tartani... Na és ez?

[link]

2013. okt. 18. 12:46
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudsz képet mutatni, hogy kábé milyen vörös vagy?
2013. okt. 18. 12:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Sztem ne festesd be, csak válts sampont, használj olajakat és egyből gyöngyörű csillogó lesz a hajad. :)
2013. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A-a. Nagyon sok, göndör hajam van, hajlamos kiszáradni két nappal mosás után, szóval szeretnék valami festéket, ami kicsit ,,feldobja a fejem". Használok rá tejproteint, meg olajat is vettem rá, nem sokat érnek. A hajfestékekről-hajszínezőkről meg azt mondják, hogy utána nagyon szép fényű és egészségeshatású lesz az ember haja, szóval... ezért is szeretném befesteni, meg hiányolok valami új színt.
2013. okt. 18. 13:04
 8/15 anonim válasza:
Esetleg vilagosabb barna melircsikok? Az szep lenne szerintem, persze termeszetes szinekkel. A kokuszolajtol pedig gyonyoru csillogo lesz, nekem is szarazsagra hajlamos barna, gondor hajam van, de azota sokkal jobb a helyzet :)
2013. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem hallottam még kókuszolajról. Honnan lehet beszerezni, hogy néz ki? =o

Egyébként a melírozás azért nem jöhet szóba, mert alapjáraton az is luxus, hogy elmenjek fodrászhoz igazításra, a festést inkább otthon művelném, mert a fodrászok drágán csinálják.

2013. okt. 18. 13:27
 10/15 anonim válasza:

Kokuszolaj beszerezhető nagyobb élelmiszerüzletekben - mert ehető, sőt finom is - de majd ha gondolod, nézz utána neten, a hajszépítő hatását rengetegen dicsérik. Én is ezért próbáltam ki, kb utolsó erőfeszítésként, mert semmi más nem vált be eddig.....de ez... *-* Nagyon jót tett. Pedig tenyleg borzalmasan drót hajam van :D

Hmm akkor a melir tenyleg necces, de talán egy világosabb barna árnyalatu hajfesték? A fekete is érdekes, csak attól nagyon nehéz megszabadulni, ha mégse tetszik.

2013. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!