Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Új fordászt váltottam, és...

Új fordászt váltottam, és elrontotta ahajam. Mit csinájak vele? Félek kimenni az utcára. S. OS

Figyelt kérdés
Először lett befestve a hajam, ombréra, szőkére lett világosítva 3 százalékos oxival. Nagyon sárga lett a végeredmény, és hol világosabb, hol sötétebb. Mit lehet vele csinálni? Nagyon lassan nő ahajam, és nem akarok évekig várni, míg lenő? Esetleg befesteni az alap szín barnámra?

2013. jún. 21. 21:58
 1/10 anonim válasza:
100%
vissza kell menni 3 napon belül, hogy szolgáltassa vissza az eredeti állapotot, ha nem képes, akkor változtasson rajta ahogy kéred
2013. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez csak a leszívás volt, be kéne festeni szőkére, hogy ne sárga legyen.. vagy a természetes színedre, ahogy akarod..
2013. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szőkítés után be sem festette? Mert festés után nem kéne hogy sárga legyen, ilyennek fizetni sem kéne, ennél otthon is jobbat csinál bárki. Menj vissza és mondd meg hogy kezdjen vele valamit, mert te nem sárga hajat akartál.
2013. jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudom én, hogy akkor nem nagyon akar senki reklamálni, fodrászként tapasztalom, hogy akkor is azt mondják a frizurára, hogy jó, amikor igazából nem tetszik. Én már látom az embereken, mikor mondanak igazat, és bizony többször alig lehet kihúzni a vendégből, hogy tulajdonképpen mi a baj - kicsi változtatás a beszárításon és már minden okés is lesz. :)

A festés eredménye néha meglepetés tud lenni, de ott rögtön meg kell beszélni, mi az, ami nem tetszik, és igen, azt is, ha nem jó, mert fizetés után már érdekes visszamenni, hogy mégsem felel meg a dolog.

2013. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De akkor ha veszek egy olyan barna hajfestéket, mint az eredeti hajszínem, akkor az be fogja fogni olyan színűre? Szóval nem lesz színátmenet, vagy ilyesmi?
2013. jún. 22. 16:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak mert én már úgy gondolom, hogy nem akarok kitenni a hajam a fodrászok kísérletezéseinek. Festéket, vagy hajszinezőt vegyek?
2013. jún. 22. 16:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig jobban járnál, ha olyanhoz elmennél, aki csinált már ilyet és szépet. Ha otthon befested, a kiszőkített rész kopni fog, tehát idővel megint csúnya lesz. Ráadásul ha nem sikerül teljesen olyan festéket találni, mint a saját hajszíned (amire nagy az esély), akkor látszani fog a különbség. Az egész hajat meg emiatt felesleges festeni, mert akkor a lenövés fog zavarni.
2013. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fesd vissza barnára otthon és felejtsd el az ombrét egy életre mert undorító
2013. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Frissen festett vagy szőkített hajat NEM szabad újra festeni, mert égeti a hajat és akár ki is hullhat!!
2013. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Legközelebb hajszínezőt vegyél, az egy idő után lekopik és nem lenő.
2013. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!