Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jártál már így? Év elején...

Jártál már így? Év elején hagytam abba a fogamzásgátló szedését, és már hónapok óta tele vagyok pattanásokkal, mitesszerekkel. Előtte nem nagyon volt.

Figyelt kérdés
A hátam és az arcom is zsíros, pattanásos.De nem hagyományos pattanás, mert csak piroslik, duzzad, meg beszáradtak. Mit csináljak, menjek bőrgyógyászhoz, mert már nagyon csúnyának érzem ettől magam. Járt még így valaki??
2009. nov. 11. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem kb 3 hónap után jöttek ki, és majdnem 1 év alatt tisztultak le maguktól, a krémek nem használtak
2009. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előtte azért nem volt, mert a foggátlónak az egyik hatása az h eltünteti a pattanásokat.

ha szerencséd van, előbbutóbb helyrerázódsz és elmúlnak a pattanásaid.

a bőrgyógyász valszeg mindenféle brutál krémeket írna fel rá, amik lehet h teljesen feleslegesek.

2009. nov. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, én nem szedtem ilyesmit, de sajnos a fogamzásgátló felborítja az egész hormonháztartásodat!

És mivel a fogitabl. ösztrogént is tartalmaz (női nemi hormon) ezért tünteti el a pattanásokat. De mivel hogy a szedését abbahagytad, így felborítottad ismét a hormonháztartásodat és ezért az ösztrogén-szint esés miatt is lehet az, hogy a ragyák kijöttek. Sajnos segíteni csak az idő tud, mert kell idő, hogy visszaálljon a hormonházt.-od az eredeti állapotába.


De azért elmehetsz bőrgyógy-hoz és lehet hogy tudja csökkenteni helyi kezeléssel.

2009. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!