Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgős! Most találtam egy...

Sürgős! Most találtam egy hidratáló krémet, de nem tudom, hogy pontosan hogyan kell használni. Leírná valaki?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nincs ráírva, hogy mikor használandó és a szövegben is csak annyit ír, hogy hasznos a bőrnek...

A terméket a Celina Dion gyártja, ha ez segít. A kérdésem az lenne, hogy arcbőrre vagy testre kenjem és az vizes legyen vagy ne? Hogy utána le kell-e mosni, vagy csak simán rajtahagyjam nap végégig?

(Csak simán kiszeretném próbálni, egész nap itthon leszek egyedül, sminket sem teszek fel...)



2013. okt. 19. 14:10
 1/1 hunbula ***** válasza:

Ha pici műanyag vagy üvegtégelyben van, akkor valószínűleg arckrém. Ha nagyobb műanyag tubusban, akkor valószínű, hogy inkább testápoló.

Azzal biztos nem rontasz el semmit, ha tiszta, száraz bőrödbe masszírozod és hagyod beszívódni.

Ha van kedved kutakodni egy kicsit, ehhez hasonló oldalakon megpróbálhatod megkeresni a krémet, tánha lesz valami infó róla: [link]

2013. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!