Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestésnél hátul hogyan...

Hajfestésnél hátul hogyan festitek be a hajatokat hogy mindenhol legyen rajta festék?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem vállig érő hajam van, és két doboz festéket kenek rá. mivel nem látom hátul, ha oda sokat teszek akkor biztos jut mindenhova. Én azt szoktam, hogy sokat ráteszek az ecsetre, aztán össze-vissza rákenem a hajamra, majd mintha megmosnám, jól eldörzsölöm, így mindenhova jut a festékből...
2009. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem mindig anyum festi :D így könyebb
2009. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor legközelebb majd jobban odafigyelek és 2 dobozzal veszek :) Ugyanis jelenleg lett 2 soron csíkos hajam hátul :) még jó h én nem látom, meg hogy tél van és lehet sapit hordani :}
2009. nov. 11. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Két tükörrel látod hátul is... legalább is én így szoktam.
2009. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez szupi ötlet!
2009. nov. 12. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!