Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestetem a hajam csokoládéba...

Befestetem a hajam csokoládébarna hajszinezővel de fekete hatása van és nem áll jól, ha világosbarna hajszinezőt felviszek rá világosbarna lesz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:

pont így jártam néhány éve.Az én hajam tök fekete lett csokibarna helyett, és meg kellett várni hogy lenőjön,mert bár egy idő kopott sokat, mégis végig benne maradt. Aztán mikor már vagy jó 4-5 cm-t kopott befestettem más színre(sötét vörösre), de kábé 2.szori festés után volt már úgy ahogy elfogadható a színe.

A fekete hajra bármit festessz, nem fogja befogni.

Ha lehet menj el egy jó fodrászhoz, és tőle kérj tanácsot, de magad próbálkozz, én már tanultam a hibámból..

2009. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz világosbarna! Most gyakran,kopni fog.
2009. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem el...komolyan...

Basszus! Ha hajszínezőt használtál, 3-4 hajmosás után már világosabb lesz!!!!

ezért felesleges egy világos hajszínezővel átmosni, mert a hajszínező nem világosít!!!!!!!!!!


Szóval 2 hetet és 4 hajmosást csak kibírsz.....

2009. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

15.10!

Csak szólok, hogy én palette hajszínezővel festettem be a hajam, csokoládé barna volt a neve a színnek, és nem jött ki a hajamból még egy év után sem! Csak kopott,de azt is nagyon lassan!

Aztán megkérdeztem egy fodrászt, hogy lehet ez,mikor színezőt használtam, azt mondta erre,hogy a színezők is beépülnek a hajba!

2009. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15:33!

Igazad van. Nekem jelenleg is csokoládébarna hajszínezővel van bekenve a hajam. És már nagyon rég nem festettem be, és kb 10 cm lenőtt, de a többi csak nagyon kevesett kopott, ott még szinte nagyon sötét. :( Nem nagyon veszem észre hogy kopna. Szinte olyan mint a tartós hajfesték :S Amúgy meg a kérdésre válaszolva: amikor befested, akkor nagyon sötét lesz, 3-4 mosás után kicsit kifakulni. Én se szeretem amikor hajfestés után mindenki azt kérdezi:"fekete a hajad?" Neeeem..szal én is így voltam. És ha világosat kensz rá, az soha nem fogja befogni..max csak 2 réteg hajfesték lesz a hajadon, ami jobban árthat. Sötét hajat ilyen formában nem lehet kivilágosítani!!

2009. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mai hajszínezők sajnos sokszor annyira 'agresszívek' már, mint egy rendes festék. Nagyon sokszor van az, hogy alig, vagy semmit nem kopik, mint egy tartós festék, sőt az a ritka, ha kikopik. A maradéktalan kikopás meg egyenesen lehetetlen. Anno amikor én tartós feketével festettem a hajamat, a barátnőm meg "színezővel", nekem hamarabb kikopott :DD Annyit tudtok szerintem tenni, hogy, ha egyszeri alkalomról van szó, tehát egyszer lett festve, akkor éldegéljetek kb 1 hónapig ezzel a hajszínnel, ne csináljatok vele semmit, csak mossátok etc ahogy szoktátok. Ha nem is látszik, de valamenníit kopik, illetve ha csak egyszer volt festve, még lehetséges, hogy át lehet szépen festeni akár a feketét is.
2009. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a középszöke hajam csokibarnával lett beszinezve, és rézvörös lett.Edddig még csak 3-szor mostam meg,de semmit nem halványodott.Nemerre számitottam,és nagyon elkeseredtem.Szerintem én leszivatom.Itt is olvastam most,hogy ezek nemfognak egyhamar kikopni.Nemakarok vörös hajjal égni.Amugy én Garniert használtam..
2010. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem azóta se kopott ki teljesen de halványodott és így már megszerettem:P de azóta megint használtam hajszinezőt az középbarna volt.és megint full fekete lett.aztán pár mosás után most megint sötétbarna.
2010. febr. 4. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!