Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete a hajam. Eredetileg...

Fekete a hajam. Eredetileg világosbarna. Szeretnék csokoládébarna hajszínt. Le kellene szivatni előtte? Hallottam a palette color XXl-ről ( platina szőke) ha ezt rátenném a hajamra akkor milyen szint kapnék? Utána pedig egy barna hajfestékkel rá.

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp se tedd rá sztem, a fekete nem fog be egy színt sem, max undorító színe lesz a hajadnak, főleg ha még le is van nőve...

szívatás meg sajnos nagyon káros...de lehet neten kapni olyan szert, ami leviszi a feketét és eredeti hajszínt kapsz vagy fodrász kellékes boltban is kaphatsz, pontosan nem tudom a nevét, hátha majd leírja valaki:)

Egyébként én is voltam fekete, most már szép szőke vagyok, én is szőkét festettem rá és elég hülye színe lett, mondjuk én szőkét is akartam:) de tudtam h nem lesz egyből olyan. De szívatásra nem akartam gondolni, mert nagyon roncsol...bár így is el van törve sajnos és mehetek vágatni.

Sok sikert!

2010. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szivatás nélkül akkor,hogy lettél szőke???
2010. jún. 27. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy "megszenvedtem" érte..

folyamatosan festettem rá szőkét, első két alkalommal még nem nagyon látszott, de aztán volt kb. répavörös is, ami nem állt rosszul szerencsére, és így...aztán pár tincsben még úgy maradt a vörös árnyalat, mára meg már szép ultra vulágosszőke:)

2010. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval annyi még, hogy szerintem ne ilyen világosszőkével próbálkozz, először nézd meg a világosbarnát, hátha, de ne várj csodát első pár alkalomtól
2010. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tényleg ne tedd rá.Fodrászkellékesnél lehet kapni színleoldót ami nagyon szépen lehozza a színt feketéből nekem az eredeti hajszínemig lehozta és utána átfestheted bármilyen színre.Bátran tudom ajánlani mert én próbáltam és a hajat se roncsolta egyáltalán .Itt a neve elgon color remover.
2010. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!