Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék még a töredezett...

Mit tehetnék még a töredezett haj ellen és mitől nőne gyorsabban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen vitaminoktól esetleg pakolásoktól nem töredezne ennyire a hajam? Egy hónapja voltam fodrásznál, de már megint szöszös és töredezett. Valamint mi az a vitamin amitől gyorsabban nő? Valamint ezek milyen ételekben találhatóak meg? Revalidot vagy sörélesztőt vagy ilyesmit azért nem szeretnék szedni, mert attól nem csak a haj nő hanem a szőr is, azt pedig nem szeretném..érthető módon :)

2013. okt. 21. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szedtem Revalidot és nem nőtt tőle a szőr :) (mondjuk a hajam se :D).

Mint mindenre - tudom már unalomig ismételt mondás - de itt is igaz az okot kell megtalálni, és aszerint kezelni a problémát. Vitaminhiány mellett lehet a fejbőröddel is gond, a nem megfelelő táplálkozással, na meg persze a genetika.

Vitaminból a B vitamint szokták ajánlani, ami ugye a Revalidban és társaiban is van (próbát megér, de gyógyszertárba olcsóbban is hozzájuthatsz).

Ami mostanság a legkelendőbb hajnövesztés terén a ricinusolaj, ezt is érdemes lehet kipróbálni. Tördezés ellen pakolás, plusz argán olajat (nekem ez bevált) tegyél a hajvégekre.

Vannak hajnövesztő samponok, hajszeszek, balzsamok is (pl a Bánfi samponok).

Igazából neked kell kitapasztalni, mi fog beválni.

Ha nem ismered ajánlom a krémmánia oldalát ott esetleg böngészhetsz a termékek között ( [link]

2013. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget!:)
2013. okt. 23. 15:25
 3/3 anonim válasza:
állítólag a ricinus olaj hajnövesztő. patikákban lehet kapni, nem drága. Rákened a hajad tövére, rajta hagyod egy két órára, majd hajat mosol.
2013. dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!