Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném eltávolítani a...

Szeretném eltávolítani a szőrt a kezemről. Melyik módszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Gyantázásra gondoltam, de nagyon félek, hogy aztán szúrni fog a kezem mikor nő a szőr. Milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban?
2008. júl. 7. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
a szőkítést próbáltad már? sötét? vagy csak eleve a szőr zavar? én tartanék attól a helyedben, hogy még inkább erősödni fog.
2008. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltan a szőkítésre, de nagyon hosszú szálak 2 cm, vagy még hosszabb, egyébként nem sötét. Azt is olvastam, hogy gyantázással egy idő után ritkulnak a szőrök..
2008. júl. 7. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a gyanta a legjobb megoldás! Én is gyantáztatom és egyáltalán nem szúr, amikor nő vissza. És legalább 3-4 hétig tényleg hozzá sem kell nyúlni :)
2008. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én epilálom a kezem, és nekem bevált, ritkult tőle a szőr!

kb egy hétig sima de még az apró kis szőrök sem túl feltűnőek rajta ha kezd kinőni!

2008. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem én is ilyen szerencsés leszek! Eddig vaciláltam, de azt hiszem belevágok! Köszi!
2008. júl. 7. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a gyantát ajánlom. Ha helyesen rántják le, egyáltalán nem szakad a szőrszál és az idő előrehaladtával szépen megritkul. A 2 cm-es szálakat nagyon szépen leviszi a gyanta.
2008. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a mézemulziós szőrtelenítést! Ez nem egy régi módszer, fordítva működik, mint az eddigi gyantázás, tehát nem szakítja a tüszőbe a szőrszálat, hanem szépen kihúzza! Ritkulni és satnyulni fog tőle!!!

Egy kozmetikus

2008. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!