Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használnak valamit a hajnövesz...

Használnak valamit a hajnövesztő samponok?

Figyelt kérdés
Szeretnék még kb. 5-6 cm-rel hosszabb hajat, de szálkás a hajam és ha levágatnám megint várni kéne,hogy megnőjjön. Levágatni semmiféleképpen nem szeretném. Ezért jutott eszembe a hajnövesztő sampon.

2013. okt. 22. 06:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem használnak, ahogy semmilyen hajnövesztő szer sem, szinte mindent kipróbáltam, tapasztalatból mondom. A legtöbb értelme a hajvitaminoknak van, mert ha nem is nő tőle gyorsabban, legalább erősíti valamennyire. Nekem egyedül a B vitamin komplex szedésétől nőtt gyorsabban, de attól meg iszonyat pattanásos lettem, úgyhogy abba is hagytam.

Egyébként ezt nem értem, hogy miért jobb a csúnya, igénytelen, töredezett haj az egészséges, de pár centivel rövidebbnél. Ha nem akarsz egyszerre ennyit vágatni, akkor magadnak éles hajvágó ollóval vágj le havonta 1 cm-t, így nem lesz rövidebb a hajad, mert annyit nő általában egy hónapban. Aztán ha már nem törik, akkor vághatod ritkábban.

2013. okt. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vágasd le azt az 5-6 centit. Növesztem én is a hajam, de meguntam, hogy az alja nem tetszik. Én fél éve vágattam 20 centit a hajamból és hihetetlen, de azóta már 18 centi visszanőtt belőle, viszont folyamatosan vágatom 2 havonta 4 centit, hogy dúsuljon az alja. Mióta gyakrabban vágatom, nagyon megerősödött és havonta 3 centit nő. Persze ápolom, vitamint szedek, nem teszem ki kárnak. Nekem nagyon sokat segít a fejbőrmasszázs, a sok folyadék és az egészséges ételek.


Próbáltam koffeines ("hajnövesztő") sampont, de semmit nem használ. Tényleg inkább szedj vitamint, Dm-es hajvitamin nekem nagyon bevált, étkezz vitamindúsan, használj olajos hajpakolást és hajvégápolózd naponta.

2013. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!