Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet AKNECOLOR bőrápoló...

Hol lehet AKNECOLOR bőrápoló alapozót kapni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy pontosan ki hol tud olyan gyógyszertárat ahol lehet Aknecolor light készítményt kapni?

Én nagyon sokáig használtam, és nekem tökéletesen bevált. Ez egy csodálatos termék, de én anno kaptam, és nem tudom hol vette akitől kaptam (de biztosan magyarországon). Szükségem lenne a segítségetere hogy megtaláljam!

S ha esetleg valaki az árát is tudja azt megköszönném!

Kép a termékről:

[link]

19/L



2013. okt. 22. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is régebben kaptam Aknecolor alapozót, de én egy kis tégelyben, úgyh remélem az emlékezetem nem csal, h valóban Aknecolor a neve. :) Egyébként én egy kozmetikustól kaptam, aki elvileg Szlovákiából szerezte be. Úgyh nem tudom Magyarországon lehet-e kapni. Ha gondolod priviben szívesen megadom ennek a kozmetikusnak (pesti) az elérhetőségét.
2013. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!