Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen fajta arcbőrrel mit...

Ilyen fajta arcbőrrel mit lehetne tenni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


Nagyon nagyon régóta pattanásos vagyok. Nagyon sok terméket kipróbáltam, házi pakolást, gyógyszertári kozmetikumokat, kozmetikust, Zineryt-et,mannaszappant, de egyik sem volt hatásos. Jövőre megyek gimnáziumba és szeretnék addigra valahogy kinézni. Sosem volt még barátom..(talán a pattanások miatt is). Segítsetek! Mit tehetnék ezzel a bőrrel?

(alapozót 2 éve nem használok)

Illetve még egy kérdés fiúkhoz intézve! Járnátok egy olyan lánnyal,akinek ilyen az arcbőre?

15/L-Szeged



2013. okt. 22. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémádat.


Azt hittem, hogy egy heges, óriási pattanásokkal teli, ronda gyulladt arcot mutatsz.


Ezzel szemben neked teljesen normális bőröd van minimális bőrhibával.

Addig örülj, amíg csak ilyen!


(és mi az, hogy 2 éve nem használsz alapozót? 13 évesen hova használtál?)

2013. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Je Veux ***** válasza:

Semmi gond nincs az arcoddal. Én is azt hittem, hogy ennél sokkal durvább.


Járj kozmetikushoz, ő mindig ilyen szépen rendbe tudja tartani az arcodat, ha pedig nem hiszed el, hogy nincs gond a bőröddel, akkor menj el bőrgyógyászhoz, és ő majd megmondja a tutit.

2013. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kicsit most megörültem a kommentjeitek alapján, hogy nem láttok annyira csúnyának.

Nos,az a helyzet, hogy 13 évesen kicsivel durvább volt a helyzet, muszály volt takargatnom, nem mentem ki úgy az utcára, mert féltem,hogy megbámulnak.Aztán 1 éve nyáron elkezdtem komolyabban foglalkozni a témával, és ott láttam,hogy nem igazán tesz jót a bőrnek.Gondoltam,hogyha ez a szép bőr ára,akkor kipróbálom. Így jutottam el oda, hogy nem használok alapozót!Voltam már bőrgyógyásznál is, ő írta fel a Zineryt-et.

Köszönöm a gyors válaszaitokat.

2013. okt. 22. 16:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal rondább a bőröm,és örülnék,ha csak ennyire lenne az,mint a tiéd.Pedig mindent kipróbáltam,csak a szaunát nem,de az meg drága...nekem a bőrgyógyász sem segített...sem az aloe vera...sem a sószappan..sem a bolti kence ficék...sem az élesztő...SEMMI.(bocs hogy itt panaszkodom,csak elegem van)
2013. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Járj havonta egyszer kozmetikushoz, az étkezésed nézd át,csökkentsd a szénhidrát mennyiségét, és legyen telitettlen zsirsav az étrendedben , a t-vonalon használj alkoholos arclemosót, napi kétszer, hetente 1x radirozd át az arcod, már több márkánál kapni pattanástalanító korrektort,púdert, használd azokat rendszeresen,és valamilyen arckrémet is használhatsz.
2013. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A ronda valahol ITT kezdődik:

http://www.youtube.com/watch?v=wp5iy5JJqDA

http://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8

Őket teljesen értem, hogy miért kennek fel egy tonna alapozót és korrektort magukra.


Pár pattanás és mitesszer miatt viszont nem éri meg.

Egy az, hogy 15 évesen ez teljesen életkori sajátosság. A hormonváltozások okozzák, megszüntetni nem tudod őket, csak kordában tartani.

Ráérsz majd csak akkor maszkírozni, ha mégse nőnéd ki "időben".

(Csak hogy biztassalak, nekem 25 éves koromra sikerült. Bocs, ez gonosz volt, bár igaz.).

2013. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

de hülye vagy, ne is haragudj! ez egy tök normális bőr 15 évesen!

elárulom, a celebek bőre még rondább, de agyon vannak vakolva és photosoppolva! ne ahhoz mérd magad

2013. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ordítanék örömömben, ha "ilyen szar" bőröm lenne....
2013. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tisztázzunk valamit! Én nem a szánalmas, szánakozó embereket akarom hallgatni, hogy nekik milyen az arcbőrük és szeretnének-e olyan arcbőrt,mint az enyém. Én azt kérdeztem, hogy mi lehetne tenni ezzel?
2013. okt. 22. 19:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy zavar a bőröd, sajnos eléggé nem szép (nem leszólásból mondom, nekem is hasonló volt). Zsíros a bőrtípusod, ahogy elnézem. Nekem rengeteget segített A Kék-Lukács féle Akne-stop krém ( [link] Nem tüntetett el mindent, de sokat javított. Milyen fajta mannaszappant használtál? Én most próbáltam ki az Ében szappant, és a fényesedést, zsírosodást szépen eltüntette, ajánlom figyelmedbe. Kozmetikushoz mindenképpen járj, az is segít sokat. Egyébként meg próbálj emg egészségesen étkezni, a cukrot, fehér kenyeret messzire kerüld el, és igyál meg naponta legalább 3 liter vizet. Az ember arcára minden kivetül amit elfogyaszt. Smink terén pedig én egy sima alapozó után mindig használok púdert. Nem engedi, hogy kifényesedjen a bőröd. Ha szükséges, akkor néhány óránként újra tudod magad alapozni. Remélem tudtam segíteni!
2013. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!