Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elől hosszú hátul rövid hajam...

Elől hosszú hátul rövid hajam van. Tanácstalan vagyok. Mit tehetnék, hogy egyenes maradjon?

Figyelt kérdés
Hosszabb, szép göndör hajam volt, mindig is hosszú hajat szerettem volna! Kentem ricinusolajjal, beletelt egy kis időbe míg megszabadultam a hajvasalótól és nagyon örültem neki hogy végre meg nőtt. Egyenes hajam volt míg nem kezdtem el vasalni és tépettre vágatni azóta folyamatosan vasaltam elég rosszat tett a hajamnak, nos mivel töredezett volt a vége mindig vágattam belőle, és már elég szépen helyre jött a hajam. De jött az én hülye ötletem, hogy levágatom rövidre elől hosszú hatul rövid fazonra, mert azt hittem hogyha végleg megszabadulok a töredezett részektől akkor egyenes lesz.. hát nem. néha betudom állítani normálisan, egy órát kell vele szenvednem míg beszárítom, kivasalom stb.. de reggelente mire beérek dolgozni az eleje két oldalra kiáll. De nem az egész csak egy tincs, meg összeragad nem selymes, próbáltam házi praktikákat, használok hajkiegyenesítőt nem segít, már napok óta itt bőgök, sose fog megnőni a hajam :( most lesz majd szalagavatóm, eléggé hülyén fogok kinézni a képeken :(

#elől hosszú #hátul rövid
2013. okt. 22. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismerős a probléma, bár nekem direkt ilyen a hajam és imádom! Kaptam a fodrásztól hajkiegyenesítő pakolás szerű valamit fogalmam nincs pontosan mi de hajmosás után szárítás elött kell rátenni pár percet hagyni kell hatni majd jöhet a szárítás, na nekem akinek szénabogja kategóriás a haja alja szép egyenes a hajam, másnap reggel is még, erre ha rávasalok akkor így is marad tovább
2014. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!