Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hogyan szőrtelenítitek...

Lányok! Hogyan szőrtelenítitek a p. tokat, hogy ne pirosodjon ki, és viszkessen a borotvált terület?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
női borotvahab, márkás, mindig éles női borotva, és semmi gondom nincs...erre is költeni kell, egy "egyszerhasználatos", vagy tompa pengéjű borotvával sz*rt se érsz el
2009. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én amíg borotváltam,zuhany alatt szoktam és semmi bajom nem volt.

Aztán áttértem a gyantára.

2009. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem soha nem viszket és nem is pirosodik ki. Borotvát használok, előtte borotvahab vagy tusfürdő. Utána pedig testápolót tezsek rá...ennyi.
2009. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

minőségi borotvahabbal


vagy ajánlom a gyantát illetve az epilátort, amik hosszú távon szőrmentességet biztosítanak, viszont az epilátor nagyon kegyetlen tud lenni

2009. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen rá kell bízni a természetre, ahogy őregszel

egyre kevesebb szőr lesz a buládon!

2009. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek én szoktam borotváni. vizzel felpuhitom, rákenem a borotvazselémből amennyi kell, felhabosítom, és borotválom . mach 3 turbó.pengévl. a végén öblités, és kipróbálom mien lett. :) nem pirosodik be neki, nem is panaszkodik hogy viszket.
2009. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!