Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használta/használja a...

Aki használta/használja a Kallos KJMN keratinos hajpakolást, annak egyenesebb lett a haja a használata során?

Figyelt kérdés

Felfigyeltem az interneten erre a hajpakolásra és sok jót olvastam róla, hogy milyen puha, selymes lesz tőle a haj...

És mostanában az is érdekelni kezdett, hogy van ez a keratinos hajegyenesítés, ami több 10000 Ft...

Na és innen ez az ötlet, hogyha ezt a pakolást használjuk, akkor egyenesebb lesz-e a haj?



2013. okt. 23. 13:40
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. okt. 23. 13:43
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem még egy darabig egyenes volt (kb 2-3 hét) de a hajam azóta nem gubancos és ki lehet teljesen jól fésülni:)) a kezelés nyár közepén volt és azóta a hajam nem mindig egyenes (ugyebár) de mindig úgy beáll ahogy én szeretném, pl azóta nekem hajlakk se kell :) (ja és a kezelés után egy napig annyira le volt lapulva az amúgy vastag szálú jajam h tiszta szopottgombóc volt :"DD)
2013. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ugye most erről a Kallos hajpakolásról beszélsz? :DD
2013. okt. 23. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő a keratinos hajegyenesítésről beszél. A kallos hajpakolás hajápolásra való, nem lesz tőle egyenes hajad. Viszont úgy tudom van a kallosnak egy hajegyenesítésre szánt terméke is.
2013. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Melyikre gondolsz? :D mert kettőt is találtam: egy arany és egy rózsaszín tubusút... :D
2013. okt. 23. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom hogy van, nekem nincs szükségem ilyesmire. Legalább tudsz válogatni :P
2013. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk igaz :D :P

Akinek van tapasztalata ezekkel a hajpakolásokkal, az kérem írja le a véleményét :)

2013. okt. 24. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!