Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiú vagyok és belett melírozva...

Fiú vagyok és belett melírozva a hajam szőkével. Alapból sötét barna-fekete hajam van. Vasalom is a hajam (ezzel kapcsolatban nem kérek sértő dolgokat) és a vége eltöredezett de nagyon vagy nem tudom, szalmásodva és nagyon durva. Többi lent?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám helyre hozni? Vissza festetem normálisra jobb lesz? Eddig is vasaltam sokszor, csak ezután lett ilyen miután be melíroztattam.
2013. okt. 25. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
a szőkítés miatt lett ilyen a hajad. ezt megvárod míg lenő és az "új hajad" már normál tapintású lesz. nyilván a vasalás se tesz jót neki.
2013. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el a melírt, kiégett a szemem ahogy olvastam.
2013. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja igen és elfelejtettem mondani hogy csak a szőke része ilyen, a normális része teljesen jó
2013. okt. 25. 14:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan a sok szőkítés és hajvasalás előbb-utóbb tönkre teszi a hajadat. Ápolhatod mindenfélével, de igazán csak akkor fog helyre jönni, ha leállsz ezzel a dolgokkal.

Sokszor lányoknál is feleslegesek ezek a dolgok, de egy fiúnál meg pláne.

2013. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudnátok valami tippet adni amivel biztos hogy helyre jön?
2013. okt. 25. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:
De, ollóval és a festés abbahagyásával biztos helyrejön.
2013. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem a vasalás a gáz, hanem a szőke melír, férfi ilyet nem csinál.
2013. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
B**i vagy? :o
2013. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!