Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált, házilag elkészíthető...

Bevált, házilag elkészíthető hajpakolások?

Figyelt kérdés

Ricinusolajat használok,úgy tapasztalom,hogy beválik,de szeretnék még pluszba valamit.

Kakaós-banános hajpakolásról vélemények? Netán az olívaolajosról? Nektek melyik vált be igazán?

Járok rendszeresen fodrászhoz,nem töredezik szerencsére,nem is nagyon hullik,dús,erős,vastag szálú,nem is nagyon göndörödik,egy héten egyszer,max. kétszer "kell" csak kivasalnom. De szeretném megőrizni az egészségét,Ti mit ajánlanátok?

Előre is köszönöm szépen az értelmes,hasznos válaszokat! :)



2013. okt. 26. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta extra szűz olívaolajat használok. Felmelegítem, majd belemasszírozom az egész hajhosszba. Fejbőrömre nem teszek belőle, mert nem bírja az olajat. Szoktam néha hozzá mézet vagy szűz kókuszolajat tenni :) Minden hajmosás előtt csinálom ezt meg, száraz hajra teszem. Nem törik a hajam és vékonyodik el a hajam és hidratált marad.
2013. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,ki fogom próbálni! :)

Természetesen ment a zöld kéz!

2013. okt. 26. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!