Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi hatásos a hajhullás ellen?

Mi hatásos a hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
nagyon hullik a hajam. hogyan tudom megállítani a folyamatot, mi lehet az oka?
2009. nov. 13. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé hullik a hajam, és az egyik üzletben a Stella VitaCare hajszeszt ajánlották, hajhullásra és korpásodásra is jó. Sőt még olcsó is :). Én csak most kezdtem el használni, de sztem már jobb egy kicsit. :)
2009. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :) szerintem kipróbálom amit ajánlasz :)
2009. nov. 13. 17:19
 3/8 anonim válasza:
A dm-ben is van sokfajta ilyen sampon,ami jó hajhullásra,de a Schwarzkopfnak is van nagyon jó samponja ill. balzsama is.
2009. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bánfi termékek, Revalid termékek, élesztő kapszula, vagy sima élesztő.
2009. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Lehet,hogy ennek valamilyen szervi oka van,akár fertőzés,akár rossz fog,vashiány,stb. Szóval szerintem ha úgy gondolod,hogy elég vészes mennyiség az,ami kihullik,menj el bőrgyógyászhoz.

Én kb. fél éve vettem észre h nagyon durván hullik a hajam.Csináltattam vérképet,az rendben volt.A bőrgyógyász elküldött góckutatásra(fogászat,fül-orr-gégészet,nőgyógyászat).Még folynak a vizsgálatok,de így is derültek ki olyan dolgok,amik nem okoztak tünetet eddig,de kiderült h baj van(pl állandó gyulladásban van a mandulám,pedig nem fáj,meg semmi :S).

Mert ha tényleg komolyabb a baj,hiába használsz olyan szereket,attól lehet,hogy enyhül a panaszod,de lehet,hogy a gyökerét nem szűnteted meg.

Szóval,ha komolyan aggaszt,keress fel egy orvost.Azzal csak megnyugszol. :)

2009. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kérlek nézd meg a weboldalamat és itt találod a Recapin olajat.

Kiváló minőségű mesterfodrász-termékek új, szenzációs összetétellel a selymesen ragyogó ápolt és egészséges hajért.

Az egyedi Udo Walz ápoló- és styling termékeink alapja a válogatott hatóanyagok és tartalmas ápolóanyagok - hollywoodi ragyogás a fantasztikus eredményért.

Agents by LR: stílus és forma egységes illatharmóniában. Mindegy, hogy egyenes haj és csillámló ragyogás, hatalmas loknik és divatos stílus vagy vad, bolondos frizura - az Agents termékei minden küldetést teljesítenek!

[link]



Az idő előtti, korai hajhullás problémájának megoldója az L-Recapin.

Links:


* Részletek a termékekről: Udo Walz hajápolás

* Használd a Flash Player 8 programot

2009. nov. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
írjatok még (Y)
2010. febr. 13. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a fodrászom a sörélesztő tablettát ajánlotta.

1000 Ft alatt van 1 doboz, 1 próbát megérhet.

Mondjuk nekem "normális" szülés utáni hajhullásom volt, tehát semmi más tünet nem volt.

2010. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!