Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőrtelenítési technika...

Milyen szőrtelenítési technika javasolt intim részen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,eddig borotvával próbáltam,de az sztem szörnyű,mert viszket,mikor kezd visszanőni,és piros pöttyök jelennek meg utána,amelyek el se tűntek azóta sem.Mit ajánlotok,ami viszonylag gyors és hatékony?

Vagy maradjak a borotvánál?Gyantát nem szeretnék,mert sztem érzékenyebb azon a területen.


2008. júl. 7. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
epilálás maradt. első alkalommal nagyon fáj, vérzik, de tartós ésmár utána nem fog vérezni! de én úgy szoktam h epilálás előt beveszek egy fájdalomcsillapítót és már elviselhetőbb!
2008. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi,de ez nem hangzik túl jól:( Én sajna még a lábomon se tudok epilátort használni (mert az is fáj),nemhogy ott...
2008. júl. 7. 21:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Az epillátort én nem javasolnám, mert az nagyon fájhat meg igazából nem is intim területre találták ki... A gyanta megint kilőve... Szőrtelenítő krém szintén, mert azt megint nem erre a célra gyártják. Sajnos így marad a borotva. Én is azt használok. Lényeg, hogy soha ne szárazon borotváld, hanem habbal vagy géllel. Használhatsz gyulladásgátló vagy szőrbenövésgátló krémet, bár az elég drága és nem is biztos, hogy használ neked.
2008. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért zárkózol el a gyantától!

Arra a részre szerintem az a legjobb! Nem pattog ki, idővel egyre kevésbé fáj....

2008. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A borotva a legjobb oda, a lényeg hogy ne borotváld csak hetente 1 vagy 2szer, olyankor ne legyen száraz ott a bőr, használj valamilyen krémet, vagy habot. Nem tudom mióta borotválod, de eleinte mindig viszketni szokott mikor kezd nőni, idővel ez elmúlik és nem fog viszketni, a piros pöttyök is ritkábban jönnek majd elő.
2008. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak most kezdtem el,remélem,tényleg el fognak tűnni a pöttyök.
2008. júl. 8. 17:20
 7/14 anonim válasza:
Én minden nap szoktam barotválni. Nekem ez jött be!=) persze az elején én is kipattogtam de pár alaklom után már nem:)
2008. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
villanyborotva.sokkal jobb mint a sima.
2008. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Cukorgyanta!Vagy mézemulziós szőrtelenítést kérj kozmetikusoknál!Nekem mind2 bevált!
2008. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikusként nagyon nem vagyok a híve a borotvának, láttam már sok csodát ugyanis...! Pont ezért kezdtem el keresni olyan szőrtelenítési módszert, ami a legkevésbé kellemetlen, és találtam!!! Nálam nagyon szeretik a vendégek, nagyon bevált a mézemulziós szőrtelenítés! Csak jót tudok róla mondani!!!
2008. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!