Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legjobb szőrtelenítési technika "ott lent"? Nem bírja a puncim a sok borotválást :S

Figyelt kérdés
én borotválni szoktam a puncimat. a barátommal minden másnap talizunk, így minden másnap leborotválnám, de az a baj, hogy nagyon érzékeny a bőröm, és egy idő után már fáj a borotválástől. és nem is lesz vmi nagyon sima. ha szőrös, az engem zavar. mi mást csinálhatnék, mi bizonyult mondjuk nektek jónak? 18/L
2010. jan. 27. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
epilláld!!!!
2010. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én borotválni szoktam... Esetleg vmi szőrtelenítő krém? Gyantát meg epilálást nem próbáltam még, de nem is akarom..:)
2010. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

borotválni nem is szabad ilyen gyakran, nem csoda ha kikészül a bőröd, a barátodat nem fogja zavarni a süni effektus. de ha téged ez tényleg annyira zavar akkor gyanta vagy epilátor. bár én gyáva kukac vagyok inkább maradok a borotvánál, úgyhogy nem tapasztalatból beszélek:)


21/N

2010. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám, én kipróbáltam a gyantát és ahol sikerült kiszednem a szőrt ott egy ideig nem volt gond.
2010. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én gyantáztatom már lassan 1éve és már egészen kikopott az első nagyon fáj (neked is nagyon fog fájni ha elmész mert sokat borotváltad) de nekem nagyon durva volt a változás kb a fele nőtt vissza és már alig van:D lehet egyén függő is de sztem azt a fájdalmat havonta 1x ki lehet birni
2010. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21:15ös vagyok csak annyit h ne otthon probálj ügyeskedni hanem menj el kozmetikushoz!:) L18
2010. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lerágom :P

19F

2010. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ne már! Komolyan el lehet menni a kozmetikushoz és szétteszed a lábad, ő meg fullra legyantázza? Nem vagytok gátlásosak! Mennyiért szedi le?
2010. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szerintem a minden második nap azért elég sűrű..:S én hetente szoktam de a bikinivonalamon sosem hagyok még borostát sem mert azért az gáz mikor a bugyi mellől kilóg:S:Dszal ott kb 3 naponta

de szerintem ok h a pasikat zavarja a szőr meg gondolom téged is (engem is) de azért egy picike borosta még nem hiszem h zavaró..:)egyébként nekem a heti egytől is fájni szokott néha..de más módszert nem vállalok be.. epipálást próbáltam már de nem az egészen..a gyantától meg beszarnék..:D de mindenki más próbálj ki szerintem mindent

2010. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!