Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt már valaki Avon...

Használt már valaki Avon gyantacsíkot, , bajuszra"? Ha igen utána kipirosodott a bőr?!

Figyelt kérdés
Kipróbáltam de 2 nap után is piros volt! :/

2013. okt. 28. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mert nem jól technikával tépted. Fontos hogy ne felfelé húzd hanem annyira vizszintesen amennyire csak tudod. Hirtelen kell tépni nem lassan húzni. Ami még okozhatja hogy ne fesziteteted ki a bört rendesen. Ellenkező irányban kell kifesziteni hogy a böröd ne mozduljon a rántásnál. Amit még tudsz tenni hogy teszel rá elötte hintöport, sokaknál az is segit. Utána pedig kenj rá valami nyugtató krémet. aloe vera tartalmút vagy körömvirág krémet. (kozmaetikus vagyok)
2013. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. okt. 28. 08:46
 3/4 anonim válasza:
én azt használom,s nagyon jó. nem pirosodik ki tőle a bőröm,pedig emigy érzékeny és kb.3hétig sima marad :D
2014. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gyantacsíkok egy szál szőrömet ki sem szedik... a meleggyanta sokkal jobb, na meg olcsóbb is.
2014. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!