Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a kozmetikusnál egy...

Milyen a kozmetikusnál egy arctisztítás?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Mostanában az arcomon folyton vannak ilyen piros foltok vagy nem is tudom h mondjam,mert nem pattanás mivel nem lehet kinyomni és csak egy nagyon picit dudorodik ki. Ez ellen mit lehet csinálni? Kozmetikushoz elmenjek vagy az gáz fiúként? Pattanásaim amúgy nincsenek vagy csak ritkán 1-2 kicsi.
2013. okt. 28. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

én egyszer elmentem kozmetikushoz nyomkodásra, és nagyon fájt, többet nem megyek.:( szerintem orvoshoz/bőrgyógyászhoz menj, amit te nem tudsz kinyomni azt a kozmetikus sem tudja, nekem sem nyomta ki a piros dudorokat. az valami gyulladás féle, és nem jön belőle "anyag".

17/F

2013. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja értem :d Akk majd egy orvoshoz elmegyek és lehet megtudom h mik ezek :D koszi a valaszt!
2013. okt. 28. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen!:)
2013. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rebelle válasza:
Szerintem nem ciki fiúként kozmetikushoz járni.A "piros foltok" valóban gyulladások ,de azt azért nem lehet ki nyomni , mert nem pattanás (vagyis nem faggyús). Ha fáj ha nem a tisztítás , akkor is menj el , mert jobban néz ki egy fiú is , mint ragyás fejjel.A "piros foltok" pedig elmúlnak 3 - 12 napra rá ahogy kijöttek kb. és aki azt mondja , hogy ne menj , mert ciki vagy b*zis,akkor azt sz*rd le , nem azt a valakit utasítják vissza mert ragyás hanem téged(mondjuk neked nincs sok ahogy írtad is).
2013. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!